Aktualności

Udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim

26 kwietnia 2018 roku dwóch uczniów z klasy I i III reprezentowało naszą szkołę podczas X Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Byli to: Rafał Jasiński z kl.I i Nikodem Marcinek z kl.III.

Konkurs odbywał się w Sali Trójkątnej Pałacu Sułkowskich we Włoszakowicach. Występowało 15 uczestników. Wszyscy starannie przygotowali się do prezentacji. Uczestnicy pamiętali o zasadach pięknej recytacji, wyraźnej wymowie, właściwej intonacji oraz interpretacji tektu. W jury zasiadali: dr Leszek Barszcz, Stanisława Ciszyk i Monika Lucerek. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji ogłoszono wyniki.

Wśród uczniów z klas I:

I miejsce – Natalia Hof z Jezierzyc Kościelnych;

II miejsce – Gabriela Świętek z Włoszakowic;

III miejsce – Wiktoria Nowak z Dłużyny;

Wyróżnienie – Marcin Jagodzik z Włoszakowic.

W kategorii starszej:

I miejsce – Gabriela Kruk z Jezierzyc Kościelnych;

II miejsce – Blanka Mierzyńska z Włoszakowic;

III miejsce – Zuzanna Michalewicz z Włoszakowic.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom, pluszową maskotkę i czekoladę. Zwycięzcy i wyróżnienie otrzymali dodatkowo książkę. Organizatorami konkursu byli: Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Ośrodek Kultury we Włoszakowicach.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 916 gości oraz 0 użytkowników.