Aktualności

Mistrzostwa Gminy w Siatkówce 2018

25. kwietnia reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszego gimnazjum wzięły udział w Mistrzostwach Gminy Włoszakowice w Siatkówce. Turniej odbywał się na sali sportowej w Krzycku Wielkim.

Do zawodów zgłosiły się oprócz nas, szkoły z Włoszakowic i oczywiście Krzycka Wlk. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym". Nasze szanse od początku były raczej niewielkie, ponieważ jak wiadomo nie posiadamy odpowiednich warunków, by uprawiać tę dyscyplinę sportu. Mimo to, nie zabrakło ze strony naszych reprezentantów woli walki i poświęcenia podczas rywalizacji. Było też dużo radości (zwłaszcza przy zdobytym każdym punkcie), a przede wszystkim zdobyliśmy nowe doświadczenie i mogliśmy zobaczyć się z koleżankami i kolegami z innych szkół. 

Ostatecznie w wyniku rywalizacji nasze oba zespoły uplasowały się na trzecim miejscu. Podczas ceremonii dekoracji otrzymaliśmy pamiątkowe brązowe medale oraz puchar i dyplom, a na zakończenie słodki upominek.

W organizację turnieju, tradycyjne już,  włączył się Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji z Włoszakowic, który w tym roku patronuje wszelkim międzyszkolnym zawodom sportowym na terenie naszej gminy.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 406 gości oraz 0 użytkowników.