Aktualności

Konkurs Języka angielskiego

W miniony wtorek odbył sie kolejny szkolny konkurs znajomości języka angielskiego. W tym roku udział w konkursie wzięło zaledwie 6 osób ale poziom jaki zaprezentowali był naprawdę znakomity.

Uczestnicy konkursu nie mieli łatwego zadania bo każdy z nich musiał odpowiedzieć na 5 pytań z różnych dziedzin i o różnym stopniu trudności. Ocenie podlegała nie tylko umiejętność przekazania informacji w języku angielskim, ale również poprawność gramatyczna, poziom zastosowanego słownictwa oraz spójność wypowiedzi.

Wybór zwycięzcy też nie był łatwy bo poziom był niezwykle wyrównany. O ostatecznej kolejności zadecydowały niuanse. Zwyciężczynią konkursu została Patrycja Kaźmierczak (IIIg) drugie miejsce zajęła Maria Martynów (IIIg) a na trzecim uplasowała się Rita Skorupińska z klasy 7.

Nagrodami dla dziewcząt były karty upominkowe do sklepów "Empik" ufundowane przez niezawodną Radę Rodziców. CONGRATULATIONS

 

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 939 gości oraz 0 użytkowników.