Aktualności

Szlachetny gest Dawida

Nasz absolwent Dawid Lipowy pasją do biegania zaraził się już będąc uczniem naszej szkoły. Z czasem rozwijała się ona coraz bardziej i bieganie stało się nieodłącznym elementem życia Dawida. Wraz z ciężkimi treningami pojawiły się też sukcesy. Niewątpliwie zaliczyć można do nich ostatnie zwycięstwo Dawida w Biegu "Droga do Emaus" zorganizowanym przez klub sportowy "Kołownik" i parafię pw. św. Trójcy we Włoszakowicach.

Nagrodą dla zwycięzcy w tym biegu była oryginalna koszulka reprezentacji Polski w piłce nożnej z podpisem samego Roberta Lewandowskiego!. Każdy kibic chciałby mieć taką w swojej kolekcji. Dawid jednak zdecydował się na piękny gest ofiarowując swoją nagrodę naszej uczennicy Amelii Kurpisz. Amelia od zawsze marzyła o takim prezencie bo jest absolutną fanką Roberta i całej rodziny Lewandowskich. Zaskoczenie i radość Amelii było olbrzymie. Dawid okazał się nie tylko świetnym sportowcem ale przede wszystkim szlachetnym człowiekiem. W imieniu Amelki bardzo dziękujemy.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 944 gości oraz 0 użytkowników.