Aktualności

Balik karnawałowy w klasach młodszych 2018

W ostatnim tygodniu przed feriami uczniowie klas młodszych brali udział w balikach przebierańców. Klasa I bawiła się we wtorek 6 lutego 2018r., a klasa III w czwartek 8 lutego.

Codzienne miejsca pracy uczniów zamieniły się w sale balowe, a uczniowie przeistoczyli się w różne postacie z bajek. Dzieci oprócz tańców uczestniczyły w różnych zabawach towarzyskich i sprawnościowych. Brali udział między innymi w orientacyjno – szybkościowej „Zabawie z krzesłami”, zabawie na refleks „Wyścigu rodzin” oraz w konkursie na najładniejszy strój karnawałowy. Było dużo śmiechu i radości na twarzach uczestników zabawy. Mamy uczniów zadbały o kulinarną stronę baliku. Przygotowały smakołyki i napoje.

Po zabawie wszyscy z zadowoleniem wracali do swych domów.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 443 gości oraz 0 użytkowników.