Aktualności

Dyskoteka walentynkowa 2018

Czas karnawału niestety dobiega końca, a zatem postanowiliśmy spotkać się na dyskotece, by wspólnie zabawić się i potańczyć. Nasze spotkanie taneczne odbyło się w miniony czwartek tj. 8 lutego na szkolnej salce. Tym razem była to dyskoteka w stylu lat 60, 70, 80 i 90 zatytułowana "Bawmy się jak nasi rodzice i dziadkowie". Sprzętu nagłaśniającego, jak co roku, użyczył pan Dariusz Wandolski. Natomiast  za konsoletą zasiedli absolwenci naszej szkoły Weronika i Mateusz Turkowscy oraz nasz kolega Arkadiusz Lipowy.

Uczniowie tłumnie przybyli na dyskotekę i bawili się wybornie. Na takich spotkaniach stajemy się innymi osobami, diametralnie różniącymi się od tych, którymi jesteśmy na co dzień. Dlatego też przekrój repertuaru był bardzo różnorodny i wszystkie piosenki miały swoich słuchaczy.  Nie zabrakło również hitów z czasów PRL-u. Na tegorocznej dyskotece odbył się też konkurs na najlepszy ubiór z tych czasów. Zwycięzcy otrzymali bony do kawiarenki, które ufundował Samorząd Uczniowski. Raz jeszcze gratulujemy wygranym za zaangażowanie, chęci i kreatywność. Na strudzonych szaleństwami czekał sklepik z chłodnymi napojami i słodkimi przekąskami. W Samorządowej kawiarence zagościły, również faworki i pączki wypiekane przez uczniów naszej szkoły w nowej kuchni. Cały dochód z dyskoteki karnawałowej został przekazany do kasy organizatora czyli Samorządu Szkolnego.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszej imprezki oraz nauczycielom, którzy poświęcili swój czas jako opiekunowie. W szczególności dziękujemy panu Dariuszowi Wandolskiemu za coroczne przygotowywanie nagłośnienia i oświetlenia, bo bez tego nie byłoby naszych szkolnych dyskotek. Mam nadzieję, że na imprezie andrzejkowej spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 686 gości oraz 0 użytkowników.