Aktualności

„4 minuty, które decydują o życiu"

Jako szkoła jesteśmy odpowiedzialni za wyposażenie uczniów w wiedzę i umiejętności udzielania pierwszej pomocy. W związku z tym, żeby edukacja przebiegała prawidłowo,         a wiedza mogła być  wykorzystana w konkretnych działaniach potrzebny był zakup DEFIBRYLATORA – urządzenia medycznego służącego do przeprowadzania zabiegu defibrylacji serca. Od tygodnia szkoła dysponuje takim sprzętem specjalistycznym umożliwiającym uratowanie niejednego życia.

Plan zakupu defibrylatora został zrealizowany dzięki tym wszystkim, którzy włączyli się we wrześniu 2017 roku w przygotowanie Festynu Szkolnego lub wsparli szkołę finansowo.

WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY  I ŻYCZYMY ZDROWIA !

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 926 gości oraz 0 użytkowników.