Aktualności

Otwarcie naszej pracowni kuchennej

W dniu 21 listopada 2017 roku została oficjalna otwarta druga pracownia kuchenna w naszej gminie. W uroczystości udział wzięli Pan Stanisław Waligóra – Wójt Gminy Włoszakowice, Pani Monika Lucerek – dyrektor GOK, Pan Roman Hałupka – projektant, Pan Marek Wodawski – podinspektor UG, Pan Tadeusz Malepszy – sołtys wsi i Pan Amadeusz Apolinarski – fotograf UG.

Gospodarzami spotkania byli Pani Urszula Raszewska, Pani Renata Marcinek i dyrektor szkoły Daniel Piasecki. Na początku spotkania została wyświetlona prezentacja komputerowa, w której pokrótce został przedstawiony przebieg prac od początku podpisania umowy do efektu końcowego. Uczestnicy spotkania wspólnie stwierdzili że pracownia kuchenna w Bukówcu Górnym jest suuuper – teraz już tylko czekamy na wspaniałe dania i wypieki.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.