Aktualności

Turniej Strzelecki z okazji Święta Niepodległości 2017

W czwartek 9 listopada 2017 roku, czteroosobowa reprezentacja naszej szkoły wraz z opiekunem- Dariuszem Wandolskim miała okazję wziąć udział w Turnieju Strzeleckim z okazji Święta Niepodległości odbywającym się na strzelnicy sportowej przy III Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie. Zawody te były jednocześnie podsumowaniem Szkolnej Ligi Strzeleckiej za rok 2017.

Zmierzyliśmy się ze się szkołami z rejonu leszczyńskiego. Każdy uczestnik i opiekun musiał wykonać łącznie 40 strzałów ocenianych z karabinu pneumatycznego i karabinu sportowego.

Nasi reprezentanci znów pokazali się z bardzo dobrej strony. Kaja Szenk zdobyła złoto w aż trzech kategoriach: strzelaniu z karabinu sportowego, pneumatycznego, oraz w dwuboju strzeleckim. Świetnie wypadła Sandra Marcinek, która zdobyła drugie miejsce w strzelaniu z karabinu sportowego. Ostatecznie, po wszystkich zmaganiach nasza reprezentacja uplasowała się na drugim miejscu.

Najlepsi strzelcy zostali nagrodzeni medalami i nagrodami rzeczowymi, a zwycięskie drużyny dostały puchary. Mamy nadzieje, że kolejne zawody przyniosą naszej reprezentacji kolejne sukcesy!

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.