Aktualności

Bieg Licealisty 2017

Tradycyjnie tuż przed Świętem Odzyskania Niepodległości odbył się Bieg Licealisty. Ta biegowa impreza doczekała się już VI edycji. W każdej z nich udział brali uczniowie naszej szkoły. Nie inaczej było tym razem. W iście listopadowej, rześkiej aurze na blisko dwukilometrowej trasie rywalizowało 10 reprezentantów naszej szkoły.

Mimo, że nasi reprezentanci  startowali „PK” czyli „poza konkurencją” bo w rywalizacji o nagrody mogli wziąć udział tylko licealiści oraz uczniowie klas 3 gimnazjum, to po raz kolejny udowodnili, że należą do gminnej czołówki biegaczy.

Klasą dla siebie okazał się Błażej Kot, który nie pozostawił swoim rywalom złudzeń zdecydowanie wygrywając cały wyścig. Ogromną niespodziankę sprawiła też jego młodsza siostra Aldona Kot, która dopiero na ostatnich metrach musiała uznać wyższość o trzy lata starszej koleżanki z Włoszakowic, zajmując drugie miejsce. Na najniższym stopniu podium stanęła Estera Śliwa. W niedalekiej odległości za Esterą w doskonałej formie i humorach przybiegły pozostałe nasze reprezentantki – Karolina Cukierska, Zosia Marcinek, Marysia Samol, Nadia Lipowa oraz najmłodsza uczestniczka zmagań Oliwia Spławska. Z dobrej strony zaprezentowali się też Szymon Kot i Mikołaj Małecki z IIg plasując się w pierwszej 10 zawodników.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.