Aktualności

Gminny Konkurs Piosenki

10 maja 2017r. w Szkole Podstawowej we Włoszakowicach odbył się Gminny Konkurs Piosenki pt. „Śpiewające dzieciaki”. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Tajchert z klasy IIIb, Iga Sobecka z klasy IIIa i Kacper Poloszyk z klasy II. Uczniowie z klas I - III śpiewali popularne i mniej znane piosenki z repertuaru  dziecięcego. Przysłuchiwali się im rodzice, dziadkowie i nauczyciele. Dzieci oceniane były przez jury w składzie: pani dyrektor GOK z Włoszakowic Monika Lucerek oraz nauczycielki ze Szkoły Podstawowej z Włoszakowic panie: Hanna Grzesiecka i Hanna Murek.

Oprócz umiejętności wokalnych jury oceniało też: dobór repertuaru, umuzykalnienie, kostiumy, pomysłowość i przekonywującą interpretację piosenki.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu wyłoniono następujących zwycięzców:

I miejsce – Oliwia Tajchert z Bukówca Górnego;

II miejsce – Aleksandra Nawrot z Włoszakowic;

III miejsce – Alicja Błaszczyk z Włoszakowic.

Wyróżniono również Martę Józefczak z Dłużyny i Agatę Siepańską z Jezierzyc Kościelnych.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, pozostali dyplomy za udział w konkursie i słodką niespodziankę. Organizatorami konkursu byli: Gminny Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa we Włoszakowicach.

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 463 gości oraz 0 użytkowników.