Aktualności

ZS Bukówiec Górny sportem stoi

Sport szkolny w Bukówcu Górnym od wielu lat stoi na wysokim poziomie. Spora grupa uczniów regularnie uczestniczy w treningach trzech sekcji: gimnastyki, lekkiej atletyki i piłki nożnej. Efektem tej działalności są liczne medale zdobywane na zawodach w różnych konkurencjach i kategoriach wiekowych.

Nie mogło więc zabraknąć przedstawicieli UKS „Sokolik” w plebiscycie sportowym Gminy Włoszakowice. Zgłoszonych zostało 2 uczniów – Natalia Motuzna i Szymon Kot oraz 2 trenerów – Łukasz Stachowiak i Łukasz Konieczny. Ponadto pan Łukasz Konieczny, pełniący funkcję prezesa UKS „Sokolik” został nominowany w kategorii Działacz Roku. Przez prawie miesiąc trwało głosowanie sms podczas którego każdy mógł poprzeć swojego faworyta.

Uroczysta gala podsumowująca plebiscyt odbyła się 21 kwietnia w Sali Trójkątnej Pałacu Sułkowskich we Włoszakowicach.

Podobnie jak w zawodach sportowych, odnieśliśmy kilka znaczących sukcesów. W kategorii „Młodzieżowiec Roku” zwyciężył Szymon Kot a Natalia Motuzna zajęła IV miejsce. W kategorii „Działacz Roku” pan Łukasz Konieczny zajął III miejsce. W kategorii „Trener Roku” laureatem został pan Łukasz Stachowiak a pan Łukasz Konieczny zajął II miejsce. Wszyscy nominowani otrzymali pamiątkowe medale a laureaci okazałe statuetki i nagrody rzeczowe. Należy zaznaczyć, że cała gala została zorganizowana i przeprowadzona wzorowo.

Trenerzy i sportowcy UKS „Sokolik” pragną podziękować wszystkim biorącym udział w głosowaniu. Takie wyróżnienia utwierdzają nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens, jest potrzebne społeczności szkolnej i motywują do dalszej pracy.

Do zobaczenia na sportowych arenach!!

Komentowanie tego artykułu jest już niedostępne.

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 455 gości oraz 0 użytkowników.